"Sigorta Hukuku Uzmanlık Alanımız"
"İş Kazalarındaki Tazminat Haklarınızı Sorunsuz Olarak Çözüyoruz"
"Trafik Kazalarındaki Tazminat Haklarınızı Sorunsuz Olarak Çözüyoruz"
"Ticari İlişkilerinizdeki İhtilafları Çözmek İçin Gerekli Desteği Veriyoruz "

Hakkımızda

ŞÜKRÜ UZUNTAŞ AVUKATLIK BÜROSU ; Avukat Şükrü UZUNTAŞ tarafından 2003 yılı Kasım ayında istanbul Bakırköy de kurulmuştur.

Büromuz kurulduğu günden bu yana özellikle sigorta hukuku ,ticaret hukuku , iş hukuku , vergi hukuku ve idare hukuku başta olmak üzere birçok alanda uzman kadrosuyla avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Avukatlık Büromuz , müvekkillerine sadece, dava takibi alanında değil, hukukun çeşitli alanlarında danışmanlık, her türlü sözleşme ve benzeri dokümanların hazırlanması , müzakere süreçlerinin takibi , idari başvurular hususunda hukuki danışmanlık, idari ve cezai soruşturma süreçlerinin takibi, ihtilafların dava dışı çözüm yolları, tahkim ve benzeri alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Her olayın kendine has özelliklerine ve müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun hukuki çözüm önerileri geliştiriyoruz. Müvekkillerimiz , hak etikleri kişisel ilgi ve alakayı görecek kadar itinalı ve Türkiyenin her köşesinde hizmet verebilecek kadar da geniş hizmet ağına sahip bir hukuk bürosu ile çalışmanın verdiği güveni hissedeceklerdir.

ŞÜKRÜ UZUNTAŞ AVUKATLIK BÜROSU olarak ; Avukatlık hizmetlerinde meslek ilkelerine bağlı , Özenli, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerimizin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda ve en uygun çözümü üreterek hukukun her alanında hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz.